BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9614058
*
nr 961 4058
Golvlampa
2-armad, 1950-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:19:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 15:38:50
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14
-
3238 Golvlampa
2-armad. Höjd: ca 165
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:13
-
3047 Golvlampa
Ateljé Lyktan. Höjd: 116 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47
-
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:12
-
3468 Golvlampa
mässing, BWÅ. Höjd: 125 ca
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:02
-
3394 Golvlampa
mässing, Enco. Höjd: 156 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:57
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4058
Golvlampa
2-armad, 1950-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 15:38:50 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14 -
3238 Golvlampa
2-armad. Höjd: ca 165
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:13 -
3047 Golvlampa
Ateljé Lyktan. Höjd: 116 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47
-
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:12 -
3468 Golvlampa
mässing, BWÅ. Höjd: 125 ca
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:02 -
3394 Golvlampa
mässing, Enco. Höjd: 156 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:57